רחוב אבן גבירול 69, תל אביב 03-45798720

שיווק במדיות החברתיות

צוות המומחים שלנו כולל אנשי מקצוע אשר מתמחים בשיווק העסק שלכם על פני הרשתות החברתיות השונות. הרשתות החברתיות הלכו ותפסו תאוצה רבה בשנים האחרונות וביכולתן להגדיל את היקף תפוצת העסק שלכם ללקוחות חדשים ונוספים.

נמוש הינה סוכנות ייעוץ עם תכנון ופיתוח. אמנם הקמנו את שמנו ליצירת אתרים ועיצוב חוויית משתמש עבור כמה מהמותגים האהובים ביותר, אבל זה רק חלק מתמונת השיווק והמיתוג המלאים.

אנו נוקטים בגישה ממוקדת לקוח ביחס לשותפות עם מותגים כדי להעריך את העסק שלהם, את צרכיהם ואת הקהל שלהם. עבור חלק, אתר נקי ומודרני הוא המטרה העיקרית, אך עבור אחרים יש צורך בגישה הוליסטית המקיפה תוכן, מיתוג וגישה רב ערוצית לפיתוח המותג והעסקים.

אסטרטגיית שיווק דיגיטלית מקיפה מאפשרת לך ללכודולהמיר את קהל היעד שלך בזמן אמת. מומחי השיווק שלנו עובדים איתך כדי להגדיר ולהשיג את היעדים העסקיים שלך באמצעות אסטרטגיות מתקדמות על פני מספר ערוצים. אנו מפתחים אסטרטגיה שיווקית דיגיטלית עם 4 מרכיבים עיקריים: המסר הנכון, לאנשים הנכונים, בפלטפורמה הנכונה וכמובן, בזמן הנכון.

אנו נוקטים בגישה 360 דיגיטלית לשיווק שמתחילה במחקר ותכנון וממשיכה באופטימיזציות ותובנות מתמשכות למקסום החזר ה- ROI שלך.

תהליך שיווק דיגיטלי:
יכולות
שיווק תוכן
שיווק בדוא"ל
שיווק במנועי חיפוש
אופטימיזציה למנועי חיפוש
שיווק ברשתות חברתיות
מחקר שוק

אנו בודקים הוליסטיות את הנוף התחרותי שלך, מגמות בתעשייה וקהל היעד שלך. אנו מבצעים מחקרי שוק כדי להבין את הפוטנציאל של המותג כדי לקבל החלטות מושכלות.

שיתוף פעולה
אתה המומחה בעסק שלך, אבל אנחנו המאסטרים לשיווק דיגיטלי. אנו עובדים עם מותגים כדי לתאר את יעדיהם ולהגדיר יעדים לטווח הקצר והארוך.

אִסטרָטֶגִיָה
בעזרת מחקר, נתונים וגישה ראשונה אל קבל היעד שלך, אנו מפתחים אסטרטגיות שיווק רב-ערוציות עם המטרות והיעדים העיקריים שלך.

ביצוע
החל מהעברת מסרים לנכסים יצירתיים, וכל מה שביניהם, אנו מבצעים את האסטרטגיה שלך לחיבור המותג שלך לאנשים החשובים לכם ביותר.

מיטוב
הדיגיטל מתפתח כל הזמן. לכן אנו נוקטים בגישה זריזה לשיווק דיגיטלי – אנו מתאימים את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלנו, מבצעים אופטימיזציה של קמפיינים ומיישמים ממצאים חדשים לשיפור החזר ה- ROI שלך

 

Back to top